Connect with Us

Nazan dhe Defne të frikësuara se mund të humbasin pasurinë/ Zbuloni se cfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Nazan dhe Defne të frikësuara se mund të humbasin pasurinë/ Zbuloni se cfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nazan dhe Defne kanë frikë se halla e Xhemres do ja marrë pasurinë. Halla e Xhemres, Emel vendos të birësojë Xhemren dhe i premton se bashkë do ndërtojnë një jetë të re. Kader pajtohet me Songylin. Emel vendos t’i tregojë Xhemres për pasurinë por Nazan e ndalon.

Mesude i mban mëri Kemalit. Feride dhe Toprak shkojnë në një kurs kërcimi. Gokhan gjen përgjigjen e analizave dhe mendon se nëna e tij është e sëmurë. Ajo i tregon se analizat i përkasin babait të tij. Ky i fundit kërkon të bashkohet me familjen tani që është sëmurë. Gokhan nuk pranon që të jetojë me të atin.

Ai shkon në jetimore dhe e ndan dhimbjen me Xhemren. Vajzat i përgatisin një surprizë Songylit që të pajtohet me Gynejin. Songyl i shpreh dashurinë Gynejit. Banu i kërkon falje Kaderit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: