Connect with Us

Të ndarë prej muajsh/ Robert Berisha publikon videon e ëmbël, uron Norën për ditëlindje

Showbizz

Të ndarë prej muajsh/ Robert Berisha publikon videon e ëmbël, uron Norën për ditëlindje

Publikuar

-

Këngëtarja Nora Istrefi ditën e sotme feston ditëlinjden dhe Robert Berisha ka vendosur ta urojë në mënyrën më të ëmbël.

Edhe pse të ndarë dhe të izoluar në karantinë, Roberti nuk ka harruar ta urojë ish gruan e tij.

Roberti zgjodhi të publikojë një video të tijën me vajzën Renne me të cilën shfaqet duke i rënë pianos dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Kujtojmë se Roberti ndodhet i izoluar pas mbërritjes së tij nga Shtete e Bashkuara të Amerikës dhe më parë në disa story ka treguar se kushtet në të cilat ai po jeton janë shumë të këqija si dhe e ka marrë malli për vajzën e tij pasi nuk e ka parë prej ditësh.

Për më tepër ndiqni vidoen e mëposhtme dhe galerinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: