Connect with Us

Hyri në mes të ndeshjes thuajse e zhveshur/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme

Showbizz

Hyri në mes të ndeshjes thuajse e zhveshur/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme

Publikuar

-

Kinsey Wolanski është modelja e cila bëri xhiron e rrjetit teksa hyri në mes të fushës pothujase tërësisht e zhveshur.Teksa luhej finalja e Champions League mes Liverpool dhe Tottenham, ku në minutën e 25, Kinsey mori vëmendjen e të gjithëve.

Kinsey ka pozuar për market më të njohura si FHM, Maxim dhe Sport Illustrated. Gjithashtu ka qenë pjesë e shumë reklamave për market e fitnessit.

Ajo numëron mbi 1 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan shumë foto provokuese. CNA.al ka përzgjedhur 20 prej tyre, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE