Connect with Us

Hyri në mes të ndeshjes thuajse e zhveshur/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme

Showbizz

Hyri në mes të ndeshjes thuajse e zhveshur/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme

Publikuar

-

Kinsey Wolanski është modelja e cila bëri xhiron e rrjetit teksa hyri në mes të fushës pothujase tërësisht e zhveshur.Teksa luhej finalja e Champions League mes Liverpool dhe Tottenham, ku në minutën e 25, Kinsey mori vëmendjen e të gjithëve.

Kinsey ka pozuar për market më të njohura si FHM, Maxim dhe Sport Illustrated. Gjithashtu ka qenë pjesë e shumë reklamave për market e fitnessit.

Ajo numëron mbi 1 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan shumë foto provokuese. CNA.al ka përzgjedhur 20 prej tyre, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE