Connect with Us

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ Fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

Showbizz

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ Fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

Publikuar

-

E njohur tashmë për makinën e saj “Lamborghini Aventador” të mbuluar me kristale Sëarovski, modelja ruse Daria Radionova duket se nuk ndalet me luksin e saj të shfrenuar.Së fundmi Daria, pronarja e “bishës së zezë”  e cila kushton 2.5 milion paund, ka “djegur” rrugët e Londrës.

Miliarderja ruse është vetëm 26 vjeç dhe ka studiuar në Londër për menaxhim biznesi. Tani ajo merret me stilimin e veshjeve të vipave.Po ashtu më parë, ajo ka bere buje edhe për numrin e madh të këpucëve të markës “Christian Louboutin” dhe veshjet të cilat janë koleksion tepër i rrallë për tu gjetur.

Në një intervistë disa kohë më parë ajo ka thënë:“Unë kam shumë stoli. Diamantet janë shoqja më e mirë e një vajze. I kam kudo.” Për më tepër më poshtë do të shikoni fotot nga jeta luksoze  dhe më të komentuara të saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: