Connect with Us

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ Fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

Showbizz

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ Fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

Publikuar

-

E njohur tashmë për makinën e saj “Lamborghini Aventador” të mbuluar me kristale Sëarovski, modelja ruse Daria Radionova duket se nuk ndalet me luksin e saj të shfrenuar.Së fundmi Daria, pronarja e “bishës së zezë”  e cila kushton 2.5 milion paund, ka “djegur” rrugët e Londrës.

Miliarderja ruse është vetëm 26 vjeç dhe ka studiuar në Londër për menaxhim biznesi. Tani ajo merret me stilimin e veshjeve të vipave.Po ashtu më parë, ajo ka bere buje edhe për numrin e madh të këpucëve të markës “Christian Louboutin” dhe veshjet të cilat janë koleksion tepër i rrallë për tu gjetur.

Në një intervistë disa kohë më parë ajo ka thënë:“Unë kam shumë stoli. Diamantet janë shoqja më e mirë e një vajze. I kam kudo.” Për më tepër më poshtë do të shikoni fotot nga jeta luksoze  dhe më të komentuara të saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE