Connect with Us

FOTOT-Modelja e njohur rezulton pozitive ndaj Coronavirus/ Pozon me bikini teksa merr rreze dielli

Showbizz

FOTOT-Modelja e njohur rezulton pozitive ndaj Coronavirus/ Pozon me bikini teksa merr rreze dielli

Publikuar

-

Coronavirus ka prekur me mijera njerez ne te gjithe boten. Një prej të prekurve nga ky virus është edhe modelja seksi Heloise Agostinelli.

Modelja duket se e ka marrë me sportivitet pasi edhe pse është prekur nga Coronavirus, nuk ka lënë pa shijuar rrezet e diellit me bikini.

Heloise shihet me maskë në fytyrë ndërsa krahas fotos shkruan: Vijat që mbeten nga banja e diellit në karantinë janë gjë më vete..

Para se të zbulonte se ishte e prekur nga Coronaviurs Agostinelilli ka postuar një foto pak ditë më parë ku tregonte se ndodhej jashtë hstëpisë duke ecur në rrugë duke thyer kështu rregullat e izolimit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: