Connect with Us

VIDEO-Pas baladave të suksesshme, Fifi këndon “rap”/ Këngëtarja tregon se çfarë e frymëzon nga karantina

Showbizz

VIDEO-Pas baladave të suksesshme, Fifi këndon “rap”/ Këngëtarja tregon se çfarë e frymëzon nga karantina

Publikuar

-

Këngëtarja shumë e dashur Fifi, ka bërë për vete zemrat e të gjithë shqiptarëve me baladat e saj mjaft të ndjera të cilat kanë rezultuar një sukses i vërtetë.

Pas disa baladave, Fifi ka vendosur të këndojë rap.

Ajo ka publikuar së fundmi një video në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet në kushtet e shtëpisë, e pagrimuar duke interpretuar.

“Para se të dalë kënga që kam paralajmëruar, më erdhi t’i shkruaj këto rreshta dhe në kushte shtëpie e bëra një video siç zakonisht i bëj demot e mia. Tagg dikë që mund të gjejë veten në këto rreshta. Jeta në karantinë, gjendja ime”, ka shkruar Fifi krah videos ku shaqet duke repuar sërish.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. / CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: