Connect with Us

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin

Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për shkak të një momenti të çlirimit dhe rebelimit. Por është vetëm preludi i një viti revolucioni që kërkon veprime të kundërta. Nuk është java e duhur për të treguar natyrën tuaj dinamike dhe ekspansive.

Demi: Një javë e rëndësishme për të konsoliduar një marrëdhënie në çift. Shmangni takimet me njerëz shumë kokëfortë dhe me mungese mendimesh , përndryshe do të përplaseni. Vëmendje për marrëdhëniet në distancë të madhe.

Binjakët: Ju pret nje jave që mund t’ju bëjë të kaloni diçka shtesë. Ndarjet dhe tensionet vazhdojnë në sferën sentimentale. Problemet e marrëdhënies duhet të adresohen pa humbur shumë kohë.

Gaforrja: Mënyra juaj për të qenë agresiv si dhe ironik mund të mos ju pëlqejë, kështu që shmangni këtë qëndrim në familje. Një zemërim i vogël do te shfaqet kete jave. ju jeni nervoz dhe duhet të kuptoni se çfarë thotë zemra juaj. Jini më të sinqertë.

Luani: Këtë javë do keni shumë dëshirë të dilni, të takoheni dhe të argëtoheni. Kushtet shëndetësore përmirësohen për ata që kanë pasur një sëmundje sezonale. Në dashuri, kërkoni konfirmim. Lajme të mira do te vijnë.

Virgjëresha: Do të rikuperoni energjinë falë Hënës së favorshme, por mos e teproni dhe shmangni zhvendosjet. Ka tension por ata që tashmë janë duke punuar duhet të zënë dhe të përfshihen edhe në të ardhmen, menaxhoni veten duke përdorur mençuri. Këshillohet kujdes në dashuri.

Peshorja: Peshimi dhe lodhja po karakterizohen këto ditë, veçanërisht nëse punoni me partnerin tuaj, kini kujdes që të mos prishni gjithçka. Ju mund të josheni nga njerëz të tjerë, por disponimi juaj ju bën që të dëshironi të keni pikë referimi, kështu që vazhdoni rrugën e marrë.

Akrepi: Do të jetë një javë në të cilën do të ndiheni më të motivuar, të fortë dhe të përgjegjshëm. Do të demtoni veten nese vazhdoni një marrëdhënie të ndërlikuar, pasi duhet të mbetesh pozitiv në mënyrë që të mos rrezikosh të kalosh në sëmundje psikosomatike. Heqni qafe peshat që ju bëjnë të ndiheni keq.

Shigjetari: Zakonisht nuk ju pëlqen, por ai largon frymën konformiste, fati ju pyet dhe ju ka dërguar sinjale për të mbledhur. Ju nuk do të pendoheni. Kujdes nga diskutimet me njerëzit e Gaforres.

Bricjapi: Hëna kalon në shenjën tuaj dhe ju sjell një javë pozitive ne dashuri. Ju inatoseni kur gjërat nuk shkojnë gjithmonë ashtu siç shpresoni. Ndoshta disa situata duhet të ndryshohen në bazë, prandaj, edhe për projektet në proces preferohet të vendosni gjithçka sipas mendimit tuaj.

Ujori: Kjo javë ju fton të dashuroni. Rimëkëmbja në shikim të çifteve që kanë pasur probleme. Përmirësime edhe në vendin e punës dhe kjo ndihmon ata që kanë shpenzuar shumë kohe në zyrë ose shtëpi.

Peshqit: Javë pozitive, pritet rimëkëmbja psikofizike. Emocionet ringjallin zemrën tuaj dhe ndiejnë nevojën për të përqafuar dhe për të pasur pikë referimi, veçanërisht nëse keni pasur probleme në familje dhe në marrëdhënie me të tjerët./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: