Connect with Us

FOTOT- Brenda karantinës seksi të Emily Ratajkowski/ Modelja pozon vetëm me të brendshme

Showbizz

FOTOT- Brenda karantinës seksi të Emily Ratajkowski/ Modelja pozon vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Modelja e famshme Emily Ratajkowski tregon linjat perfekte të trupit teksa ndodhet në izolim. 28 vjeçarja pozoi me të brendshme nga koleksioni i saj  i fundit i linjës Inamorata.

Fotografinë e ka realizuar në shtëpinë e saj, ku ndodhet në karantinë me partnerin e saj prej dy vitesh, aktorin Sebastian Bear-McClard, 31.

E pyetur nëse donte fëmijë, ajo u përgjigj: “Po! Thjesht kam shumë gjëra që dua të bëj me jetën time dhe dua të jem nëna më e mirë që mund të jem kështu që do t’i shohim. ”

Emily dhe  Sebastian , 32 vjeç, thanë premtimet e tyre në Neë York në një ceremoni intime me miqtë dhe familjen e ngushtë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: