Connect with Us

Gokhan shpëton Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Gokhan shpëton Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Ejlyl arrin të shpëtojë nga kthetrat e Kemalit duke ia mbathur nga shtëpia. Ajo tenton të telefonojë dikë në telefon për të kërkuar ndihmë por i bie të fikët në mes të rrugës. Kalimtarët ndihmojnë Ejlylin dhe në këto momente Gokhan e telefonon. Gokhan mëson çfarë i ka ndodhur Ejlylit dhe shkon ta ndihmojë. Nëna e Gokhanit nuk e fal bashkëshortin për të këqijat që i ka bërë. Ndërkohë ky i fundit përpiqet ta mashtrojë.

Gokhan e çon Ejlylin në spital. Ejlyl i tregon Gokhanit se Kemali tentoi t’i bënte keq. Songyl, Kader, Xhemre dhe Meral i marrin leje Nerimanit për të shkuar në ekskursion me shkollën. Neriman pranon me kushtin që edhe Ferideja të shkojë me to. Ejlyl shkon në jetimore dhe i tregon shoqeve çfarë i ndodhi.

Gokhan rreh Kemalin dhe e kërcënon t’i qëndrojë larg Ejlylit. Mesude ankohet për Gokhanin tek nëna e tij. Gokhan i tregon Mesudes çfarë i bëri Kemali Ejlylit. Ejlyl merr goditjen më të rëndë nga Mesude e cila shkon në jetimore dhe ia lë fajin Ejlylit për gjithçka./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: