Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Shmangni çdo lloj konflikti, këto shenja duhet të kenë kujdes

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Shmangni çdo lloj konflikti, këto shenja duhet të kenë kujdes

Publikuar

-

Dashi

Tani është e rëndësishme që të shmangni çdo lloj konflikti , edhe nëse nuk është e lehtë nëse konsiderojmë se ditët e fundit kanë sjellë ndërlikime të ndryshme. Ju duhet të merrni kohë dhe madje mund të mendoni se duhet të bëni disa kontrolle sentimentale . Një përfundimtar brenda ose jashtë është në shikim nga ky këndvështrim dhe ju mund të vendosni të heqni qafe të gjitha situatat që nuk ia vlen të ndiqni , duke i mbyllur ato përgjithmonë.

Demi

Edhe pse në këtë periudhë nuk është e lehtë, ju për natyrën jeni gjithmonë në kërkim të garancive dhe qetësisë së re . Për shembull, në një nivel sentimental, është e rëndësishme për ju që partneri të jetë gjithmonë në dispozicion.

Binjakët

Kjo është një periudhë që ju sheh duke pritur për njohje , ndoshta sepse biznesi juaj ka pësuar disa dëme në këtë moment delikat.

Ju ndoshta jeni të shqetësuar për njerëzit që ju doni. Në dashuri, megjithatë, ka më shumë veprime falë Venusit që do të jetë në shenjën tuaj zodiakut duke filluar nga muaji tjetër.

Gaforrja

Edhe nëse gjërat nuk po shkojnë keq, ju ende ndjeheni të lodhur dhe të padurueshëm në këtë periudhë. Kjo patjetër varet nga kohët e vështira që ne jetojmë në, por edhe nga tuaj ekstrem luhatshmëri ! Tani është koha për të kapërcyer pengesat dhe pikëllimet me vendosmëri.

Saturni së shpejti nuk do të jetë më e kundërta dhe për këtë arsye do të jeni në gjendje të çliroheni nga ndonjë peshë.

Luani

Tani është e rëndësishme që të mos rrezikoni në mënyrë të panevojshme dhe të mos e hidhni veten në gjëra pa kritere . Përballë Saturnit do t’ju kërkojë të jeni të qartë në gjithçka dhe kjo mund të çojë në një shkëputje. Kjo sipas horoskopit të Paolo Fox është koha e duhur për të vënë në dyshim disa marrëdhënie ose për të mbyllur marrëdhënie që nuk funksionojnë pa u ndjerë shumë keq për të.

Virgjëresha

Për nga natyra ju gjithmonë kërkoni saktësi dhe qëndrueshmëri nga njerëzit që janë afër jush dhe mbase shumë kanë menduar tashmë për hapa të rëndësishëm për të ndërmarrë me partnerin tuaj.

Kjo duket të jetë koha e duhur për të shpëtuar veten nga një ndarje. Sidoqoftë, periudha është shumë e ndërlikuar për të gjithë dhe ju jeni plot gjëra për të bërë.

Peshorja

Do të ishte e preferueshme në këtë periudhë të mos diskutoni me ata rreth jush, edhe nëse nuk është e lehtë të heshtni dhe të heshtni . Edhe nëse përpiqeni shumë për të mbajtur marrëdhëniet tuaja në ekuilibër, humbja e durimit do të jetë shumë më e lehtë sepse ndiheni në konflikt me botën përreth.

Ndoshta nuk keni marrë konfirmimet që prisnit në dashuri dhe shumë zgjedhje do të shtyhen për muajin tjetër .

Akrepi

Gjatë kësaj kohe ju mund të ndiheni të akuzuar nga dikush ose të zemëroheni me dikë që ju ka bërë një vrazhdë. Prej dy javësh tani jeni përpjekur të kufizoheni në bërjen vetëm atë që është e nevojshme, sepse gjithçka që bëni gjithmonë kërkon më shumë përpjekje sesa është e nevojshme .

Nëse ka probleme me partnerin, në këtë kohë të mbylljeve mund të rishfaqet.

Shigjetari

Nga natyra keni tendencën të lodheni shumë lehtë: mbase dashuroheni nga mbrëmja në mëngjes dhe me të njëjtën shpejtësi ju humbni interesin! Dashuria do të regjistrojë momente konfuzioni në ditët e ardhshme dhe ju mund të gjeni veten duke luftuar me mendime të dyta ose ndryshime natyrisht. Cshtë testuar bashkëjetesa.

Stresi në një nivel profesional .

Bricjapi

Sfera sentimentale është vërtetuar nga momente largësie , që ndoshta kanë ndodhur për arsye pune ose stresi. Shumë njerëz përjetuan një krizë ose duhej të kalonin shumë më tepër kohë në sferën profesionale. Edhe ata me mjaft fat që të kenë partnerin e duhur pranë tyre mund të duhet të rishikojnë pozicionet e tyre ose të provojnë momentet e pavendosmërisë .

Ujori

Që nga fillimi i kësaj 2020 ju nuk jeni ndierë të kënaqur me jetën tuaj dhe madje edhe tani po tërhiqni këtë ankth pas vetes . Tani është e rëndësishme të mos i nënshtrohen provokimeve dhe polemikave dhe të shmangni komplikimet e panevojshme.

Në një nivel sentimental, zemra duket se po kërkon alternative .

Peshqit

Ndoshta gjatë kësaj periudhe ju mendoni se po i nënshtroheni një kritike të pajustifikuar dhe po merreni me disa mosmarrëveshje personale për tu zgjidhur. Muaji tjetër mund të të bëjë presion nga ky këndvështrim, veçanërisht nëse ka çështje të pazgjidhura ose situata dashurie për të diskutuar . Ata që kanë qenë shumë larg duhet të gjejnë mënyra për të filluar një afrim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: