Connect with Us

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij.

Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e ditëlindjes edhe pse përmes telefonit.

Mes atyre që e uruan përzemërsisht ka qenë edhe nëna e tij, për të cilën Turi i thotë dy fjalë zemre:

“35 vjet më parë vendosi të më sjellë në jetë. Kam përshtypjen se më do si ditën e parë”, shprehet ai.

Por sigurisht që nuk mund të mungonte dhe urimi i bashkëshortes së tij, moderators Orinda Huta e cila nëpërmjet disa fotove të papublikuara më parë nga dasma ka uruar bashkëshortin e saj me fjalët më të ëmbla.

“Lumturia jote është e imja.. gëzuar ditëlindjen burri i jetës time.. të dua! •Sa? …..pafund ( vazhdon por po e le me kaq…”, shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: