Connect with Us

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Dashi

Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit.

Demi

Ne na mungoi Saturni për të ngadalësuar ritmet në këtë periudhë, kufizimet e forta të dhëna nga konteksti i përgjithshëm që të gjithë po përjetojnë nuk ishin të mjaftueshme. Në dashuri gjithçka vazhdon shumë ngadalë dhe dyshimet ju sulmojnë. Për të mos përmendur projektet e punës që për fat të keq do të gjejnë fizibilitet vetëm nga sezoni i verës e tutje.

Binjakët

Do të keni pakënaqësi të shkaktuara nga kufizimet e kësaj periudhe. Për pjesën tjetër, është Hëna në shenjë që do t’ju japë një dëshirë të madhe për të jetuar emocione të forta në dashuri ose thjesht të jetoni. Për ju, java fillon në këmbën e djathtë.

Gaforrja

Saturni do të vijë për t’ju dhënë ca energji dhe optimizëm të nevojshëm për të përballuar problemet që lidhen me dashurinë . Kjo e hënë do të jetë plot dyshime edhe për punën. Shpirti juaj mundohet nga dilema nëse keni bërë apo jo zgjedhjen e duhur në vendimet e marra në lidhje me biznesin e filluar kohët e fundit. Mos u shqetëso, të gjitha përgjigjet do të vijnë së shpejti.

Luani

Nëse dikush kërkon një pozicion nga ju, përpiquni ta takoni. Të kuptuarit se jeni të interesuar për këtë çështje tashmë do t’ju ndihmojë shumë.

Virgjëresha

Në vend që t’i mbani të gjitha brenda, do të bënit mirë të flisnit para se të shpërthenit dhe të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. A nuk ka ndonjë mënyrë më të mirë?

Peshorja

Klimë bashkëpunuese, në të cilën do të keni mundësi të luani mirë kartat tuaja, pa humbur energji të çmuar ose duke bërë zgjedhje të rrezikshme.

Akrepi

Në këtë periudhë ju nuk duhet të ndaleni në paraqitjet, por të shkoni në rrënjën e gjërave, në thellësi, pasi keni gjithë forcën.

Shigjetari

Humori i prekur nga Hëna në kundërshtim. Coupleifti Mercury-Neptun është gjithashtu armiqësor, midis perceptimeve dhe fantazive që sot ju çojnë në humbje. Në punë sot shkoni përpara me forcën e inercisë.

Bricjapi

Do të filloni t’i kushtoni më shumë kohë dhe vëmendje çështjeve të zemrës, është koha të qëndroni afër, pa kërkuar shumë në këmbim. Partner në dashuri, ju jeni ata që nuk mund ta besoni!

Ujori

Gjatë ditës ju mendoni për dashurinë dhe natën mendja krijuese zgjohet, duke i mërzitur idetë origjinale. Duhen shumë pak për të zgjuar gjeniun krijues brenda jush.

Peshqit

Nuk do të jetë ndonjë gabim i vogël që do t’ju dërgojë hayëire. Ju keni gjithçka nën kontroll dhe gjithmonë mund të mbani frenat e lojës. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: