Connect with Us

“Mora familjen dhe boshatisa gjithë supermarketin”/ Ingrit Gjoni e frikësuar nga Coronavirus

Showbizz

“Mora familjen dhe boshatisa gjithë supermarketin”/ Ingrit Gjoni e frikësuar nga Coronavirus

Publikuar

-

Koronavirusi ka shkaktuar frikë tek të gjithë njerëzit në mbarë botën. Të shumtë kanë qenë ata që kanë vërshuar drejt supermarketeve në fillim e më pas për t’u izoluar. Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren e njohur, Ingrit Gjoni.

Ervin Kurti dhe “E diell” kanë qenë në shtëpinë e saj verore në Gjirin e Lalzit, aty ku ajo po qëndron.  Si një “sy kritik” që nuk i shpëton asgjë Ervini, hapi në një moment frigoriferin e saj, për të zbuluar se çfarë kishte brenda.

Frigoriferi siç shihet dhe në videon e mëposhtme është i tej mbushur me produkte dhe Ingriti e justifikoi këtë gjë duke u shprehur se dhe ajo ishte kapluar nga frika në momentin që pandemia e virusit korona “mbërtheu”  vendin tonë.

“Kështu që mora familjen u drejtova drejt supermarketit dhe bëra një super pazar, u shpreh këngëtarja brune. Me sa duket edhe Ingriti nuk i ka shpëtuar tensionit në momentet e para që vendi jonë u prek nga ky virus./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: