Connect with Us

Zhvendosja e Meghan dhe Harryt në SHBA/ Donald Trump: Nuk do të paguaj për sigurinë e tyre

Showbizz

Zhvendosja e Meghan dhe Harryt në SHBA/ Donald Trump: Nuk do të paguaj për sigurinë e tyre

Publikuar

-

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është treguar i prerë dhe i vendosur se SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e Meghan dhe Harryt pas zhvedosjes së tyre nga Kanadaja.

Duke e konsideruar veten jë mik të madh të Mbretërisë së Bashkuar dhe Mbretëreshës ai është shprehur se Meghan dhe Harry duhet të paguajnë vetë për mbrojtjen dhe sigurinë e tyre.

“Jam një mik i madh dhe admirues i Mbretëreshës dhe Mbretërisë së Bashkuar. U raportua se Harry dhe Meghan, të cilët lanë Mbretërinë, do të banojnë përkohësisht në Kanada. Tani ata janë larguar nga Kanadaja për në Shtetet e Bashkuara, gjithsesi Shtetet e Bashkuara nuk do të paguajnë për sigurinë e tyre. Ata duhet të paguajnë!”, shkruan Trump në një postim në Twitter.

Ata raportohet se janë zhvendosur në shtëpinë e Meghan në Kaliforni, në mes të shpërthimit intensiv të koronavirusit.

Harry dhe Meghan do të tërhiqen zyrtarisht nga pozicionet e tyre në familjen mbretërore më 31 mars dhe nuk do të kryejnë më detyra në emër të Mbretëreshës, por këto angazhime do të rishikohen pas një viti.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: