Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi mbi dashurinë, punën dhe suksesin

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi mbi dashurinë, punën dhe suksesin

Publikuar

-

Dashi

Këshillat e astrologut për këtë të martë është të mbani qetësinë sa më shumë që të jetë e mundur.
Në një nivel sentimental është e nevojshme të kufizoni një distancë të caktuar që mund të ketë lindur në të kaluarën dhe që tani duhet të shkurtohet .

Demi

Sot e sheh hënën të favorshme, edhe nëse Saturni ka filluar një tranzit të rëndë për disa ditë. Shumë do ta gjejnë veten të detyrojnë të shtyjnë një projekt për të cilin kishin menduar më parë. Sfera sentimentale kërkon kujdes të veçantë .

Binjakët

Në këtë periudhë është e nevojshme t’i kushtohet vëmendje e veçantë marrëdhënieve ndërnjerëzore dhe sentimentale . Marrëdhëniet duhet të menaxhohen me shumë kujdes, por ka emocione të bukura që vijnë nga ky këndvështrim.
Nëse jeni duke kaluar një periudhë tensioni, horoskopi i Paolo Fox ju kujton se mund ta kapërceni me siguri. Duke filluar nga muaji tjetër ju mund të bëni njohje të reja , mbase në internet.

Gaforrja

Hëna hyn sot në hapësirën tuaj zodiakale. Nëse nga njëra anë kjo do të thotë emocione të mira , nga ana tjetër mund të nënkuptojë edhe agjitacion të madh . Sidoqoftë, do të jetë e nevojshme të përpiqeni të qëndroni të qetë dhe të kontrolluar , veçanërisht pasditen e sotme.

Luani

Kjo e martë është pak e ashpër dhe në përgjithësi në këtë periudhë jeni veçanërisht e zënë duke vendosur paqen rreth jush në vend që të nisni projekte të reja. Shumë situata tashmë janë në diskutim, por tani ne duhet t’i përcaktojmë ato, t’i kufizojmë ato dhe t’i bëjmë ato të qarta .
Sidoqoftë, dita e sotme është ndërmarrë dhe mund të nxjerrë disa probleme sentimentale që duhet të zgjidhen.

Virgjëresha

Këto janë ditë që ju kanë vënë nën presion veçanërisht dhe të lodhur . Periudha është sigurisht e lodhshme, por gjithsesi bindëse. Edhe nëse mund të ndiheni të vetmuar tani, situata do të përmirësohet : thjesht duhet të jeni të durueshëm!

Peshorja

Më në fund ju duket gati për të pranuar sfida, për të marrë rreziqe dhe për t’u përfshirë . Duhet thënë se jeni tërhequr nga njerëz të bukur dhe vështirë se do ju mungojë eksitimi i ditës së parë. Në këtë moment, megjithatë, të gjitha lidhjet që jetojnë në mënyrë rutinore ose që përjetojnë momente mërzitje janë në rrezik .

Akrepi

Ju jeni duke kaluar një periudhë të fortë, e cila do t’ju lejojë të kryeni projektet e mëdha që keni në mendje . Horoskopi i Paolo Fox ju kujton se në pjesën e dytë të kësaj jave do të ketë më shumë komplikime . Edhe nëse nuk ka ngjarje negative, ju duhet të organizoni diçka të rëndësishme.
Kujdes të rekomanduar në një nivel fizik dhe në familje.

Shigjetari

Ky nuk është një horoskop i thjeshtë për ju, por kjo nuk do t’ju ndalojë. Shumë njerëz tashmë kanë arritur piketa të rëndësishme, ndërsa të tjerët Shigjetari mund të luftojnë për t’i arritur ato. Në të dy rastet nuk ka mungesë të mundësive dhe ju keni gjithçka që ju nevojitet për të marrë atë që dëshironi.
Periudha e rishikimit Sentimental .

Bricjapi

Jeta e perditshme po përjeton momente të një kaosi të madh , ndoshta sepse keni plane revolucionare në mendje ose ka njerëz rreth jush që duhet të mbahen nën kontroll.
Ju mendoni se ju keni të gjitha përgjegjësitë mbi supet tuaja dhe se duhet të bëni gjëra të rëndësishme për të ardhmen. Deri të enjten duhet të mbash roje.

Ujori

Në këto ditë pothuajse ndiheni sikur i keni duart e lidhura dhe nuk mund t’i shprehni aftësitë tuaja në maksimum . Kjo nuk do të thotë që ka mangësi personale, por mbase ka probleme që duhet të tejkalohen në mjedisin përreth jush. Gama juaj duket e kufizuar për momentin.
Në një nivel sentimental, është ndoshta e përshtatshme të shkurtosh tregimet që tashmë kanë lindur keq ose që janë pak të vështira për tu menaxhuar .

Peshqit

Tani është e rëndësishme që të bëni pak përpjekje në një nivel sentimental dhe në këtë mënyrë do të arrijë një konfirmim i vogël. Ju mund të dëshironi të pyesni partnerin tuaj për një lloj verifikimi sentimental.
Ndoshta ju intereson dikush që është i largët dhe në këtë rast do të ishte e preferueshme të shmangni konfliktet .

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: