Connect with Us

“Mbushësa programesh”/ Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve: Ishte fyese çdo kërkesë

Showbizz

“Mbushësa programesh”/ Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve: Ishte fyese çdo kërkesë

Publikuar

-

Këngëtarja Aurela Gace është një nga artistet më të dashura dhe të komentuara të showbizit shqiptar.
Për shkak të përhapjes masive të coronavirusit, Aurela u detyruar që pas kthimkt të saj nga SHBA të izolohej dhe të qëndronte 14 ditë larg familjes së saj.

Këngëtarja shqiptare shprehet në një postim të fundit në Instagram, se ka pasur shumë kërkesa nga miq gazetarë që dëshironin ta kishin në programin e tyre, por shprehet se ishin tepër fyese për të.
Ajo shton se ka pasur edhe kërkesa nga fansat që i kërkonin të këndonte në video live, por gjendja e saj shpirtërore e bënte thjesht të pamundur të qeshte e të këndonte”

“Më kërkonin të qeshja, por isha në një periudhë të trishtuar dhe e kisha të pamundur të bëja sikur. Kam dy ditë që jam bashkuar me vajzat dhe gjendja shpirtërore është shumë mië mirë se ç’ishte këto dy javë”, shprehet Aurela.
“❤🙏🙏🙏🙏 dy ditet e para,mora kerkesa nga miq gazetare e …i falenderoj që më kuptuan por, pastaj ishte fyese çdo kërkesë!

Me elementarja, pyesim një herë si je, pastaj kërkojmë mbushësa programesh😔! Kuptohej nga kërkesa se as nuk me ndjekin e as kishin dijeni për asgjë nga ato që shkruaja këtu. Thjesht, na trego si po ja kalon 😂😂😂😂. Nejse. Se kemi halle me të medha se këto”, shkruan ajo në postimin e saj në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by veten dua gjallë (@aurelagaceofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: