Connect with Us

Songyl dhe Ejlyl përfundojnë në spital/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Songyl dhe Ejlyl përfundojnë në spital/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Burak shkon në ekskursion me klasën por asnjëri prej tyre nuk e pranon në autobus. Xhenk i tregon Kaderit se ai ka pëlqim për Meralin. Kader mërzitet kur e mëson këtë. Defne e kyç Burakun në tualetin e një karburanti. Toprak e gjen Burakun dhe e rikthen në autobus por askush nuk e di çfarë i pret. Burak merr në drejtim autobusin dhe bën aksident.

Xhemre e cila ndodhej jashtë sheh gjithçka e tmerruar.  Songyl, Ejlyl, Defne dhe Toprak dërgohen në gjendje të rëndë në spital. Kader tronditet kur sheh Songylin pa ndjenja. Gynej kërcënon Burakun se do ta vrasë. Nazan mëson për aksidentin dhe niset për në spital. Toprak vjen në vete dhe pranë tij qëndron Feride. Nga ana tjetër Defne ka pësuar lëndime.

Ejlyl dhe Songyl futen në operacion. Ferideja dhe vajzat presin me ankth. Neriman jep lajmin e trishtë se duhet të përgatiten për më të keqen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: