Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Dashi

Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm.

Demi

Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen ndjenjat dhe kjo gjithashtu do t’ju lejojë të përjetoni disa emocione të bukura. Natyrisht që projektet e të gjitha llojeve duhet të pezullohen ose shtyhen me kalimin e kohës. Sa i përket dashurisë, horoskopi Paolo Fox këshillon të jeni të durueshëm.

Binjakët

Me Venus të favorshëm duke filluar nga sot dhe gjatë gjithë muajit Prill ju mund t’i përkushtoheni partnerit tuaj dhe të shmangni neglizhimin e tij . Ndjenjat fitojnë limfë të re. Duke marrë parasysh periudhën në të cilën po jetojmë, astrologu ju këshillon të mos harxhoni kursimet tuaja.

Gaforrja

Në ditën e sotme, Hëna në pamje të mirë do të jetë në gjendje të favorizojë marrëdhëniet sentimentale dhe në përgjithësi sferën afektive dhe emocionale. Yjet tregojnë se ka më shumë energji sesa ditët e kaluara që mund të përdorni në marrëdhënie me të tjerët.

Luani

Me Saturnin në kundërshtim, ju mund të përjetoni vështirësi me mjedisin përreth jush dhe të filloni të ndjeni një lodhje. Problemet në jetën e përditshme. Paolo Fox kujton se për të lindurit në këtë shenjë, mund të vijë koha për të marrë një vendim të rëndësishëm.

Virgjëresha

Nëse diçka nuk është në rregull, nëse situata të caktuara nuk funksionojnë, mos u shqetësoni. Ju jeni mjaft me fat falë Jupiterit në favor të shenjës. Shqetësimet dhe përgjegjësitë mbi të cilat mund të zgjidhni të përcaktoni dhe tu jepni përparësi çështjeve praktike me shume sesa ndjenjave qe mund të rriten gjatë kësaj kohe .

Peshorja

Në këtë periudhë keni nevojë për siguri emocionale dhe njerëz për të cilët mund të mbështeteni. Dëshira është që të jetoni një marrëdhënie paqësore dhe të qëndrueshme që mund t’ju shpëtojë nga shqetësimet dhe ankthet e përditshme, puna kthehet në sfond. Mos u dëshpëroni sepse skenarët e rinj do të hapen nga prilli.

Akrepi

Ndërsa i afrohemi pjesës qendrore të muajit Prill do të ndjeheni më të fortë përfundimisht të lirë nga kundërshtimi i Venusit . Tashmë duke filluar këtë fundjavë, ndjenjat dhe marrëdhëniet do të jenë më të lehta për tu menaxhuar.

Shigjetari

Muaji tjetër mund të jetë i ndërlikuar për tu menaxhuar në lidhje me sferën sentimentale. Ndjeni nevojën për të hequr qafe një barrë. Shumë mund të gjenden në një udhëkryq dhe të bëjnë zgjedhje specifike për të mos përsëritur gabimet e së kaluarës. Ju dëshironi shumë në këtë periudhë të jeni në një vend tjetër nga vendi ku jeni.

Bricjapi

Ju mund të ndjeheni pak nervoz dhe të hutuar dhe mbase edhe jashtë lojës. Me Diellin dhe Hënën disonuese mund të keni marrëdhënie të vështira me mjedisin dhe njerëzit përreth jush dhe gjithashtu të vuani tensionin e madh përreth jush. Prandaj, horoskopi Paolo Fox rekomandon të veproni me kujdes.

Ujori

Ju jeni të pavendosur nëse do t’i jepni një prerje përfundimtare situatave që nuk ju përshtaten më ose nuk përpiqeni të rikuperoheni. Para se të revolucionarizoni jetën tuaj dhe të hidhni veten në ndryshime të rëndësishme, duhet të peshoni mirë të gjitha hipotezat . Fatkeqësisht për momentin nuk keni një bazë të fortë ekonomike dhe financiare për t’u mbështetur në.

Peshqit

Keni nevojë për rehati emocionale. Ky muaj mund të provokojë shumë agjitacion dhe në përgjithësi ta vështirësojë menaxhimin e marrëdhënieve që tashmë janë gjykuar nga gabimet e kaluara. Prandaj, horoskopi Paolo Fox ju këshillon të keni kujdes./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: