Connect with Us

“Nuk mundesha të merrja frymë dhe as të flisja”/ Modelja e njohur infektohet nga Covid-19

Showbizz

“Nuk mundesha të merrja frymë dhe as të flisja”/ Modelja e njohur infektohet nga Covid-19

Publikuar

-

Coronavirus është përhapur pothuajse në të gjitha vendet e botës. Teksa të gjithë njerëzit po qëndrojnë të vetë-izoluar për të ndaluar përhapjen e këtij virusi, modelja e njohur ka treguar se është prekur nga Coronavirus.

Alexina Graham ka treguar simptomat dhe vuajtjen që ka kaluar pasi është prekur nga Covid-19.

Nuk arrija të merrja frymë dhe as të isja, mushkëritë e mia nuk më lejonin. Kisha një shtrëngim në kraharor dhe nuk isha në gjendje që të hyja dhe dilja në banjë vetëm. Kisha nevojë për ndihmë për tu ngritur nga krevati. Edhe të ngrënit ishte kthyer në diçka të dhimbshme”, thotë ajo. Alexina, me origjinë nga Nottingham, mendon se në Britaninë e Madhe ka shumë më shumë raste dhe se virusi nuk duhet nënvlerësuar.

“Dikush nuk e merr seriozisht, lexoj lajme për takime madje edhe festa në shtëpi. Ju lutem, rrini në shtëpinë tuaj të izoluar ose vetëm me kë jetoni”, thotë ajo. Në mbyllje falenderon mjekët që e kuruan, “Mijëra falënderime për heronjtë tanë të shëndetit, shërbimit shëndetësor kombëtar dhe të gjithë operatorëve në këtë moment të çmendur”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: