Connect with Us

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Dashi

Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është.

Demi

Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne moshen 18 vjeç. Natyrisht, ajo është akoma shumë e re, por ka diçka interesante për të sa i përket të qenit i ri dhe i dashuruar (për të mos përmendur seriozisht romanticitetin).

Binjakët

Binjakët do ta takojë shoqen e tij të shpirtit kur të jetë rreth 19 vjeç, por ka një shans të mirë që nuk do ta dijë që e gjeti shoqen e tij të shpirtit deri disa vjet më vonë.

Gaforrja

Gaforrja ka ëndërruar për dashurinë e vërtetë që kur ishte e vogël, kjo është arsyeja pse nuk është për tu habitur që ajo do të takojë shoqen e tij të shpirtit kur të jetë 21 vjeç.

Luani

Luani urren idenë e të qenurit në një lidhje serioze derisa të dijë se çfarë dëshiron së pari nga jeta. Kjo mund të zgjasë një kohë, dhe patjetër që do të ketë disa raste kur ai pyet veten nëse ka marrë një vendim të mirë për të pritur, por në fund përfundon duke u bërë versioni më i mirë i mundshëm i vetes gjatë kësaj kohe. Luani e takon shoqen e tij të shpirtit  rreth 27 vjec.

Virgjëresha

Virgjëresha dëgjon nga njerëz që kanë gjetur shpirtin binjak, por gjithmonë e ka pasur të vështirë të gjeje shpirtin e tij binjak. Edhe nëse Virgjëresha nuk e gjen kurrë shokun e saj romantik, ajo gjithmonë do të ketë miq që ndjehen si shokë të shpirtit.

Peshorja

Peshorja e takon shoqen e tij të shpirtit në moshën e vështirë 20 vjeç, kur nuk është më adoleshent, por  as e rritur plotesisht.  Peshorja do ta gjejë shoqen e tij të shpirtit tek dikush që është mikja e tij më e mirë; një person me të cilin mund të flasë për orë të tëra në fund i cili do ta bëjë atë të harrojë gjithçka për një kohë.

Akrepi

Akrepi do të takojë shoqen e tij të shpirtit kur është rreth 17 vjeç. Ende një fëmijë në këtë moshë,ku me të vërtetë nuk e di se çfarë të bëjë me këtë derdhje të emocioneve që ajo ka.

Shigjetari

Shigjetari pëlqen të jetë i lirë dhe më vete, kjo është arsyeja pse nuk do ta takojë shoqen e tij të shpirtit deri në moshën 28 ​​vjeç.

Bricjapi

Bricjapi ka shumë rezerva për shokët e shpirtit në përgjithësi. Edhe nëse thjesht përmendni shokët e shpirtit në një bisedë, ai me siguri do t’i rrokulliset sytë nga ju.Ai shpesh graviton drejt marrëdhënieve realiste, të pjekura dhe shoqet e shpirtit thjesht tingëllojnë fëmijërore për të. Bricjapi ka të ngjarë të takojë shoqen e tij të shpirtit kur te jete 30 vjec.

Ujori

Ujori nuk duket se lloji i personit që dashurohet kaq shpejt dhe në një moshë kaq të re (22 vjeçare), por marrëdhëniet shpirtërore kanë të bëjnë më shumë me lidhjen në një nivel më të thellë me një person sesa me kushdo tjetër përveç se janë në lidhje me romancën.

Peshqit

Peshqit i pëlqen shumë romancat dhe fshehtas do të ëndërrojnë për vetë shoqen e tij të shpirtit derisa ta gjejë ate. Mosha që do të gjejnë shoqen e shpirtit do të jetë rreth 19 vjec./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: