Connect with Us

“Të stërvitesh me burrin nuk është dhe aq qejf”/ Moderatorja tregon vështirësitë në karantinë

Showbizz

“Të stërvitesh me burrin nuk është dhe aq qejf”/ Moderatorja tregon vështirësitë në karantinë

Publikuar

-

Moderatorja Jona Spahiu është mjaft aktive në rrjetet sociale ku dhe ndan me ndjekësit momente nga jeta e përditshme.

Aktiviteti fizik është një nga gjërat kryesore gjatë qëndrimit në karantinë dhe Jona së bashku me bashkëshortin e saj nuk e kanë lënë pas dore palestrën.

Edhe pse me shumë vështirësi për shkak të tundimit nga ushqimi, duket se Jona ka bashkëshortin që nuk e ‘toleron’ aspak kur vjen puna tek aktiviteti fizik. “Pasi të është dashur më shumë se 1 orë të vësh fëmijën në gjumë dhe je gati t’i futesh me kokë frigoriferit, sheh këtë videon dhe ha një mollë. Ps: Të stërvitesh me burrin nuk është dhe aq qejf sa tregojnë”, shkruan Jona në videon ku shfaqet pranë partnerit.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme. / CNA.al

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: