Connect with Us

Hoqi dorë nga alkooli dhe droga 16 vite më parë/ E mbuluar vetëm me peshqir, aktorja tregon si e kujton këtë ditë

Showbizz

Hoqi dorë nga alkooli dhe droga 16 vite më parë/ E mbuluar vetëm me peshqir, aktorja tregon si e kujton këtë ditë

Publikuar

-

Aktorja e famshme , Cara Santana ka pozuar pothuajse e zhveshur për të festuar 16 vjetorin e saj të durimit ndaj drogës dhe alkoolit.

16 vjet më parë, Cara ka qenë e varur ndaj alkoolit dhe drogës dhe pikërisht disa ditë më parë ka treguar se prej 16 vitesh ajo ka arritur ta luftojë me sukses varësinë e saj.

Lufta e saj filloi kur ishte 19 vjec dhe në një dkumentar mbi jetën e saj ajo tregoi të gjithë vështirësitë e asja periuhe.

Tashëm ajo është shumë mirë dhe tregon format e saj  dhe ndihet shumë krenare me veten.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: