Connect with Us

“Kam lënë duhanin dhe alkoolin”/ Dua Lipa tregon sakrificat që ka bërë për të mbrojtur zërin

Showbizz

“Kam lënë duhanin dhe alkoolin”/ Dua Lipa tregon sakrificat që ka bërë për të mbrojtur zërin

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë botërore, Dua Lipa ka zbuluar “sakrificat” që ka bërë për të mbrojtur zërin e saj. Dua ka zbuluar se ka hequr dorë nga pijet alkoolike dhe ka lënë duhanin.

Këngëtarja e hitit “One Kiss”, 24 vjeçe, e cila po arrin gati të renditet e para në Mbretërinë e bashkuar këtë javë me albumin e saj të ri, “Future Nostalgia”, tha që ndërmori këto veprime për të ruajtur vokalin e saj shpirtëror, shkruan DailyMail. Dua, e cila aktualisht është e izoluar në Londër me të dashurin e saj Anëar Hadid, 20 vjeç, është e njohur për dashurinë e saj për mbrëmjet dhe festat.

Ajo tha së fundmi në një intervistë për The Sun: “Unë nuk konsumoj prodhime të qumështit para se të këndoj”. “Unë gjithashtu kam ndaluar së piri duhan, as kur jam duke bërë turne”, shtoi ajo.

Këngëtarja e hitit “Neë Rules” është detyruar të shtyjë turneun e saj në Evropë për shkak të pandemisë coronavirus.

Ajo tha: “Ishte e dhimbshme të shtyja turneun, por të gjithë duhet të jemi të sigurt. [2021] do të jetë viti ynë, mendova se viti 2020 do të ishte”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: