Connect with Us

E fejuara seksi e futbollistit të Juventus/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë

Showbizz

E fejuara seksi e futbollistit të Juventus/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë

Publikuar

-

Oriana Sabatini është një këngëtare argjentinase e cila njihet gjithashtu edhe si e fejuara e futbollistit të njohur të Juventusit Pablo Dybala.

Por nuk është vetëm një këngëtare por gjithashtu ka talent në aktrim dhe modelim.

Ajo filloi trajnimin e saj artistik në një moshë shumë të re, duke studiuar këndim, piano dhe teatër.

Përvoja e saj e parë si modele ka qenë në moshën 13 vjec ku u bë pjesë e një reviste. Performanca e saj e parë televizive ishte në vitin 2011 në telenovela Uruguajane Porque te quiero así.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Orianës që do të shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: