Connect with Us

“Më bëre të rishoh veten, të di vlerat e mia”/ Adrola Dushi uron me fjalët prekëse mikeshën e saj

Showbizz

“Më bëre të rishoh veten, të di vlerat e mia”/ Adrola Dushi uron me fjalët prekëse mikeshën e saj

Publikuar

-

Modelja bukuroshe shqiptare Kristina Baki ditën e sotme festoon ditëlindjen dhe ka marrë një urim shumë të vecantë nga mikesha e saj më e ngushtë Adrola Dushi.

Adrola ka treguar se Kristina është më shumë se një mike për të, është si një motër dhe se djali i saj Troi në një video është shprehur se ka dy mama.

Modelja ka vendosur të kujtojë se Kristina ka qenë pranë saj në momentet më të mira dhe të këqija dhe këtë nuk ka për ta harruar kurrë.

“Shoqja ime e bukur, e mencur dhe e matur, sot ka ditelindjen. Aq shume plane kisha bere ne koken time per kete dite, porrrr mbetem kaq larg… Gjithsesi sa me pare te mundemi do t’i veme ne zbatim!

Ti vajze je ajo qe une ne ditet e mia jo te mira jam munduar “ta shmang”, jo sepse nuk doja te rrija me ty, apo se nuk kisha nevoje per ty, por thjesht sepse njeriu kur del para pasqyres dhe eshte i vetedijshem qe nuk eshte mire – nuk arrin ta duroje dot veten tek shihet ne pasqyre… Kjo je ti, si nje pasqyrim qe une dashje pa dashje i trembem. Por serish ti me qetesine tende, me urtesine tende dhe pa me bere te ndjehem keq per asnje moment, me bere ta rishoh veten se sa shume vlera kisha dhe te mundohesha te  ktheja nje Adrole qe dhe ti e do aq shume.

Dera e shtepise tek familja jote eshte gjithmone e hapur per mua pa e marre parasysh sa eshte data apo ora. E cfare mund te them per kete? Une nuk harroj vajze! Te njera nga keto publikime qe bera ke nje video ku Troi shprehet se ke dy mama 🙃 e sheh? Kaq shume te duam ne ty ❤ E paraversisht te gjitha ketyre qe thashe me lart, ti do mbetesh motra ime e vogel keshtu qe respekt per me te madhin 😉.

Gezuar ditelindjen dhe dua te te shoh gjithmone duke te qeshur syte dhe zemra!!! Te dua shume ❤”. Dy vajzat përveç se për miqësinë e tyre të rrallë, janë komentuar shpesh edhe për ngjashmërinë e tyre”, shkruan ajo ne Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: