Connect with Us

Horoskopi javor/ Ndryshime në dashuri dhe në punë, ditët më me fat për secilën shenjë

Kuriozitete

Horoskopi javor/ Ndryshime në dashuri dhe në punë, ditët më me fat për secilën shenjë

Publikuar

-

Dashi

Venusi është tranzit në shenjën tuaj dhe do të mbetet i tillë për një kohë të gjatë. Në dashuri dhe miqësi duhet të gjeni atë qetësi që ju mungon në vendin e punës. Në aspektin ekonomik lajmet nuk janë të mira. Do të përballeni me vështirësi këtë javë po në fundjavë do të gjeni paqen e shumëkërkuar.

Demi

Ju po përjetoni një moment tensioni në lidhje në jetën në çift. Mirësia juaj nuk është e mjaftueshme për t’i mbajtur gjërat të qeta. Do të keni ditë të tensionuara sidomos të enjten dhe të premten. Ju po përjetoni gjithashtu një periudhë të pabarabartë në vendin e punës. Gjërat do të rregullohen gjatë fundjavës.

Binjakët

Venusi në shenjën tuaj ju lejon të jetoni histori të reja dashurie, ju mund të mbingarkoheni nga pasioni edhe nëse nuk jeni plotësisht beqarë. Saturni është i favorshëm për punën, mund të ketë lajme për ju.

Gaforrja

Mundohuni që të mos lejoni shqetësimet të ndikojnë në marrëdhënien tuaj. Kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike, shpenzimet në shtëpi mund të krijojnë tension. Mund të ketë disa ndryshime në punë, ju keni kërkuar prej kohësh një ndryshim të rolit, një kompani.

Luani

Hëna është e favorshme për ju dhe kjo mund t’ju bëjë të përjetoni një emocion të ri tashmë në fundjavë, por është e rëndësishme të dëshironi të riktheheni në lojë. Disa projekte familjare, për shkak të burimeve të pakta ekonomike, me siguri do të duhet të shtyhen. Në punë duhet të tregoheni të kujdesshëm, sidomos të enjten dhe të premten.

Virgjëresha

Është një moment reflektimi për ju për shkak të situatës që ju bën të jeni larg partnerit tuaj si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Do të jetë një javë pak e nënshtruar për ju, do të duhet të gjeni një mënyrë për t’u përshtatur me situatën e re të punës. Të gjithë po përpiqen të shmangin tensionin, polemikat dhe agjitacionin.

Peshorja

Ju mund të ndjeheni të pakënaqur për shkak të një histori dashurie që po zvarritet për një kohë të panevojshme. Në punë duket se diçka po shkon më mirë pasi pavendosjet e përjetuara jo vetëm për shkak të momentit të vështirë, por edhe për shkak të situatave të mëparshme. Ditë të mira të martën dhe të mërkurën.

Akrepi

Në dashuri është momenti të arrini në përballje edhe nëse nuk është e lehtë të sqaroni zemrën tuaj. Mundohuni të eliminoni çdo gjurmë mërmërie që mbani përreth. Ndiheni të lodhur, mbase është e përshtatshme të reflektoni në zgjedhjet e reja për të bërë në punë. Javë të mirë por më mirë të mos e teproni.

Shigjetari

Ju rrezikoni që mërzia të marrë përsipër marrëdhënien tuaj si çift. Ka ardhur koha të vendosni nëse do ta përfundoni historinë, por para se ta bëni këtë, mosu mundoni të krijoni aventura të tjera. Ngjarjet e fundit ju kanë bërë të kuptoni se është koha të ndryshoni edhe mënyrën në punë.

Bricjapi

Ju jeni hutuar nga puna dhe kjo nuk ju lejon të kapni mundësi në dashuri, është një karakteristikë e shenjës tuaj. Nuk ka takime të mëdha në horizont por ju mund të vazhdoni të kultivoni tregimet e lindura në Mars. Vëmendje për çështjet financiare. E enjta do të jetë dita më e mirë për ju.

Ujori

Dashuria mund të fillojë përsëri falë Venusit dhe Marsit të favorshëm. Ata që jetojnë një histori të gjatë, mund të fillojnë të mendojnë për ndryshime të rëndësishme. Në punë ka një ngadalësim, mund të vendosni të përfundoni ose të ndërprisni një marrëdhënie të gabuar. Interesante fundjava tjetër.

Peshqit

Erdhi koha për të jetuar një jetë të re për një histori që jetoni prej vitesh. Keni nevojë për një gjest dashurie, fjalët nuk janë të mjaftueshme. Në punë është e nevojshme të diversifikoheni dhe do të keni mundësi të zgjidhni disa probleme që janë grumbulluar në javët e fundit. E enjtja dhe e premtja janë pozitive./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: