Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Kjo ditë kërkon pak më shumë energji në mënyrë që të shkojë në mënyrën më të mirë. Dielli është ende në anën tuaj dhe ju jep forcë. Në përgjithësi, kjo pranverë që sapo ka filluar ju lejon të kapërceni pengesa dhe probleme të ndryshme që keni përjetuar në të kaluarën.

Demi

Dita e sotme ju përcjell një forcë të mbinatyrshme, pasi jeni kthyer nga një javë shumë e lodhshme. Periudha në përgjithësi është gjithashtu e rëndësishme për ju që të rivendosni kontakte të mira me njerëzit përreth jush dhe pse jo mbase të gjesh një dashuri të re!

Binjakët

Ju jeni veçanërisht të hutuar në këtë periudhë. Kjo nuk do të thotë që gjërat nuk po shkojnë në drejtimin e duhur, por do të ishte e këshillueshme që të kuptoni mirë si t’i adresoni emocionet tuaja. Në nivelin sentimental dhe familjar, mund të shfaqen disa probleme ose stres.

Gaforrja

Ju po kërkoni mënyra për të jetuar të qetë, por nuk është gjithmonë e lehtë! Në çdo rast, Saturni jo më i kundërt ju jep një qetësim dhe ju lejon të bëheni përsëri protagonistë të jetës suaj. Përfitimet vijnë për ju në javët e ardhshme.

Luani

Dita e sotme ju fton të pushoni dhe të kërkoni një qetësi: këshilla e horoskopit të Paolo Fox është të jetoni një të Diel në paqe.

Sidoqoftë Saturni në kundërshtim mund të shkaktojë shumë vështirësi. Ju ndoshta mendoni se jeni duke u sulmuar nga disa njerëz dhe kjo gjë peshon shumë mbi ju.

Virgjëresha

Këshilla për ju Virgjëresha është që t’i kushtoni vëmendje të veçantë në një nivel sentimental . Edhe pse marrëdhëniet më të qëndrueshme nuk duhet të paraqesin ndonjë çështje të veçantë kritike, ju mund të mendoni se keni humbur një referencë . Në javët e ardhshme, ju gjithashtu mund të jeni të mbushur me shumë mendime dhe të harroni t’i kushtoni vëmendjen dhe kohën e duhur partnerit tuaj.

Peshorja

Në këtë periudhë po përpiqeni të rikuperoni emocione pozitive . Duket se ju po kultivoni shumë më tepër pjesën shpirtërore të jetës suaj sesa atë racionale. Për këtë arsye, përparësia për ju tani është t’i jepet dijes. Koha ideale për të lexuar dhe pyetur .

Akrepi

Venus i cili nuk është më i kundërt me shenjën tuaj të zodiakut ju lejon të heqni qafe një barrë dhe për këtë arsye të ndjeheni më mirë. Tani problemet kryesore kanë të bëjnë me sferat praktike dhe ekonomike . Nga pikëpamja sentimentale dhe relacionale, megjithatë, ky muaj që sapo ka filluar do t’ju japë një aventurë të re.

Shigjetari

Së shpejti do të gjendeni përballë disa çështjeve ekonomike . Sidoqoftë, përballja do të zhvillohet edhe në lidhje me marrëdhëniet me të tjerët , sepse ato mund të vihen në dyshim në tre muajt e ardhshëm . Të shpenzosh shumë më tepër kohë me një person sjell si të forta ashtu edhe në pikat e dobëta.

Bricjapi

Nga natyra ju shtyheni gjithnjë e më shumë të kujdeseni për sferën praktike të ekzistencës tuaj . Edhe pse ndjenjat me siguri luajnë një rol të rëndësishëm, ju jeni akoma i mendimit se është e nevojshme që supet tuaja të mbulohen, edhe kur jeni në një lidhje. Kjo ditë ju lejon një rikuperim të këndshëm .

Ujori

Sot ju sheh veçanërisht të lodhur . Ndoshta shumë Ujori në këtë periudhë ndiejnë një dëshirë të fortë për arratisje dhe arratisje . Ne e dimë, megjithatë, që nuk është e mundur të lëvizësh dhe për këtë këshillat e horoskopit të Paolo Fox është të përqendrohesh në përjetimin e emocioneve pozitive me ato që ke përreth jush. Një kompromis duhet të gjendet me realitetin!

Peshqit

Ju jeni në një periudhë veçanërisht të hutuar në lidhje me çështjet sentimentale . Ata që jetojnë disa histori në të njëjtën kohë ose kanë bërë bast për personin e gabuar, tashmë do të jenë në gjendje të bëjnë mbyllje nga ky muaj i prillit.

Këshilla është të mos u jepni besueshmëri thashethemeve dhe të vëzhgoni me shume sesa të veproni./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: