Connect with Us

Operacionet plastike dhe planet për zgjerimin e familjes/ Adelina Tahiri tregon detajet nga jeta private

Showbizz

Operacionet plastike dhe planet për zgjerimin e familjes/ Adelina Tahiri tregon detajet nga jeta private

Publikuar

-

Këngëtarja Adelina Tahiri ka folur për herë të parë për operacionet plastike. Ajo është gjetur përballë disa pyetjeve shumë picante nga Prive që përfshijnë jetën personale.

Adelina ka përmendur faktin që nuk ka asnjë operacion plastik pavarësisht se është përfolur shumë për to. Përveç buzëve që i ka mbushur me injeksion, këngëtarja thotë se është siç e ka bërë natyra, por pa lënë pas edhe kujdesin me anë të trajtimeve.

E pyetur për planet për zgjerimin e familjes, Adelina tha se ka në plan që të bëjë një fëmijë tjetër sa më shpejt. Ajo tha se në shtatzëninë e parë me Jonin mori shumë kile dhe e ka të vështirë ta shohë përseri ashtu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: