Connect with Us

VIDEO-“Dalshim shëndosh mendërisht”/ Bes Kallaku “shpërthen” rrjetin në të qeshura

Showbizz

VIDEO-“Dalshim shëndosh mendërisht”/ Bes Kallaku “shpërthen” rrjetin në të qeshura

Publikuar

-

Aktori i njohuriI humorit Bes Kallaku këtë periudhë ka qenë më shumë aktiv se asnjëherë më parë.

Besi ka mbajtur ndjekësit e tij me humor dhe skena argëtuese duke iu sjellur sado pak buzëqeshje në këto ditë izolimi.

Së fundi ai ka postuar një video humoristike në Instagram ku ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjet dhe ka marrë shumë komente.

Ndër komentet që ka shkëmbyer në rrjet ai shkruan: “Dalshim shëndosh mendërisht”, duke treguar se kjo periushë është mjaft stresuese.

Për më tepër shihni videon dhe ndiqni galerinë e mëposhtme. / CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: