Connect with Us

VIDEO-“Në mënyrën e Fifit”/ Këngëtarja zbulon talentin e saj të fshehtë

Showbizz

VIDEO-“Në mënyrën e Fifit”/ Këngëtarja zbulon talentin e saj të fshehtë

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur shqiptare Fifi është një nga personazhet më të dashura dhe të kometuara në shoëbizin shqiptar.

Kjo periudhë në karantinë ka bërë që shumë personazhe të zbulojnë talentet e tyre të fshehta.

Megjithëse në një nga emisionet Fifi e ka shprehur pasionin e saj për make up, së fundi këngëtarja ka realizuar një make up tutorial.

Nëpërmjet një video ajo tregon talentin e saj në këtë fushë.  “Nje make-up tutorial n’menyren e Fifit 🌹casual make up !”, shkruan ajo krahas videos.Për më tepër shihni videon e mëposhtme dhe galerinë./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: