Connect with Us

“E bëra dy herë se e para nuk ishte e suksesshme”/ Arbenita Ismajli zbulon “sekretet”

Showbizz

“E bëra dy herë se e para nuk ishte e suksesshme”/ Arbenita Ismajli zbulon “sekretet”

Publikuar

-

Modelja Arbentia Ismajli është kthyer në një nga modelet më të komentuara dhe të pëlyera. Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk nguron të ndajë detaje nga jeta e saj private.

Së fundi ka vendosur tu tregojë fansave të saj operacionet plastike që ka bërë si dhe detajin që ka pëlqyer më shumë tek Fero.
Ajo shkruan se Fero është treguar “tamam burrë” që në fillimet e lidhjes kur e mori në shtëpinë e tij dhe deshi të njihej me familjen e saj. Arbenitës i ka pëlqyer fakti që Fero nuk e ka mbajtur sekret lidhjen.

“Më pëlqen që ai bëri atë që tha. Si një burrë tamam, ai erdhi dhe foli me familjen time. Më çoi në shtëpinë e tij. Nuk e mbajti lidhjen sekret. Më pëqlen që po rritemi bashkë më të zgjuar më të lumtur më të shëndetshëm. Mund të jetë një djalë i keq për ju, por për mua është shumë i ëmbël”, shkruan Arbenita.

Gjithashtu ajo ka zbuluar ndërhyrjen e vetme estetike që ka, jo në fytyrë por në gjoks. Arbenita ka bërë reduktim të gjoksit, dhe ka realizuar dy ndërhyrje pasi e para nuk ishte e suksesshme.

“Fytyra është e gjitha e imja. Duhet të pranoj se kam bërë reduktim të gjoksit. Dy herë pasi e para ishte jo e suksesshme. Nuk më pëlqen të gënjej kështu që ja ku e keni”!, shkruan modelja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: