Connect with Us

FOTOT- Roza Lati më seksi se kurrë më parë/ Moderatorja publikon fotot me të brendshme dhe “ndez” Instagramin

Showbizz

FOTOT- Roza Lati më seksi se kurrë më parë/ Moderatorja publikon fotot me të brendshme dhe “ndez” Instagramin

Publikuar

-

Moderatorja Roza Lati është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Ajo njihet si një nga vajzat e shoëbizit që nuk njeh komplekset dhe thotë gjithnjë atë që mendon.

Së fundi teksa ndodhet e vetë izoluar, moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto të realizuar 3-4 vite më parë dhe më seksi se kaq nuk e kishim parë Rozën.

E veshur me të brendshme seksi dhe poza shumë provokuese, Roza ka ndezur Instagramin me komente dhe pëlqime nga fansat e saj.

Për më tepër fotot mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: