Connect with Us

“I dua më shumë seç duhet”/ Capital T tregon pse nuk i bën publike lidhjet e tij të dashurisë

Showbizz

“I dua më shumë seç duhet”/ Capital T tregon pse nuk i bën publike lidhjet e tij të dashurisë

Publikuar

-

Capital T është një nga reperët dhe meshkujt më të pëlqyer nga vajzat. Por është shumë i rezervuar përsa i përket jetës private dhe lidhjeve të dashurisë.

Së fundi reperi ka vendosur të tregojë arsyen pse nuk ka preferuar kurrë të bëjë publike lidhjet e tij me femrat.
“Qysh more si du femnat. I du më shumë seç duhet”, shkruan reperi ndër të tjera.

Capital shton më tej se gjithmonë ka qenë me femra që se kanë dashur famën dhe se kanë merituar presionin e vëmendjes për shkk se flasin me të. Ai shkon më tej kur thotë se fama ndonjëherë nuk është qejf dhe ka shumē që nuk e duan.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: