Connect with Us

Momenti për njohje të reja/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologut të famshëm

Life Style

Momenti për njohje të reja/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologut të famshëm

Publikuar

-

Dashi

Kjo është dita kur duhet të veproni. Me Saturnin në shenjën tuaj të Shtunën ju mund të përfitoni nga elementi i forcës. Në këtë periudhë ka të ngjarë që të keni tensione përsa i përket jetës sentimenale.
Demi

Eshtë koha e qëllimeve specifike dhe afatgjata. Nuk ju mungon forca dhe vendosmëria. Falë Jupiterit do të qëndroni me këmbë në tokë.

Binjakët

Këto ditë favorizojnë sferën sentimentale dhe në përgjithësi marrëdhëniet sipas horoskopit Paolo Fox. Kështu që ata që tashmë kanë një histori e konsolidojnë atë, ndonjëherë janë pikërisht momentet e vështirësisë që ju lejojnë të forconi një marrëdhënie. Zemrat e vetmuara të shenjës duhet të hapen për njohuri të reja duke shfrytëzuar mediat sociale.

Gaforrja

Me mbarimin e kundërshtimit të Saturnit në javët e ardhshme, ju do të keni një element forcë për t’u mbështetur dhe kjo do t’ju sjellë dobi. Ju nuk keni bërë plane të reja të qëndrueshme dhe rregulla të reja në funksion të së ardhmes së afërt.

Luani

Me Venusin në shenjën tuaj do t’i jepni përparësi në këto ditë aspektit emocional dhe të dashur të jetës suaj. Në këto ditë, horoskopi Paolo Fox rekomandon vetëm t’i kushtoni vëmendje aspektit ekonomik dhe sferës profesionale.

Virgjëresha

Vazhdoni të jetoni në një kornizë astrologjike që përcakton forcë të madhe . Ky vit është një pikë kthese për ju që keni lindur ne kete shenje sepse ju lejon të heqni qafe ngarkesat e së kaluarës dhe të filloni nga e para. Disa episode do ta favorizojnë këtë gjendje dhe do të lejojnë ndryshime. Sa i përket dashurisë në këtë periudhë nuk duket se është ndër prioritetet tuaja.

Peshorja

Ju keni një dëshirë për të planifikuar diçka të rëndësishme midis pranverës dhe verës . Këtë javë për të vërtetën do të keni akoma disa shqetësime të vogla. Për momentin, çështjet ekonomike dhe të punësimit janë ato që ju shkaktojnë më shumë bezdi , por ky është vetëm një bllok i përkohshëm. Sa i përket dashurisë, këshillat e horoskopit Paolo Fox janë të privilegjoni marrëdhëniet me njerëzit që e kuptojnë çiftin në mënyrën tuaj dhe që duan të bëjnë plane.

Akrepi

Ju po kaloni një fazë shumë më të mirë sesa në dhjetor dhe janar. Në këtë moment të vështirësisë serioze me të cilën po përballemi të gjithë, ju mund të forconi veten dhe të ecni përpara . Marrëdhëniet ndërnjerëzore janë të privilegjuara.

Shigjetari

Jeni veçanërisht të shqetësuar, kështu që ju mendoni se nuk keni ide të qarta edhe në dashuri. Ju po përjetoni një fazë reflektimi dhe analize dhe çiftet që janë bashkë për ca kohë kanë një konfrontim të rëndësishëm të përditshëm. Padyshim që ka diçka për të shqyrtuar.

Bricjapi

Megjithë vështirësitë e periudhës, keni arritur të rikuperoni dhe vendosni burime. Ju jeni ndër shenjat më të palodhshme të zodiakut, por për tu ndier vërtet mirë gjithmonë keni nevojë për më shumë garanci. Ka një kohë me fat për jetën tuaj që do të sjellë konfirmim dhe mundësi të reja.

Ujori

Nëse keni shtyrë diskutimet dhe vendimet e rëndësishme, mund të pendoheni tani. Mundohuni të mos i fajësoni njerëzit përreth jush vetëm sepse jeni nervoz dhe të ndjeshëm. Një fazë e përgjithshme e rregullimit të jetës tuaj fillon për ju.

Peshqit

Vazhdoni të përjetoni një situatë veçanërisht të vështirë në lidhje me sferën sentimentale . Ata që kanë një histori të re mendojnë se nuk duhet të heqin dorë, ata që kanë qenë në çift për ca kohë fillojnë të vërejnë se ka probleme të rëndësishme. Ju keni disa nyje për të zgjidhur dhe është koha të bëni ndryshimin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: