Connect with Us

“Po njihem me një vajzë dhe po dashurohem me të”/ Modelja bombastike flet për biseksualitetin

Showbizz

“Po njihem me një vajzë dhe po dashurohem me të”/ Modelja bombastike flet për biseksualitetin

Publikuar

-

Modelja e famshme e Instagramit, Chloe Ferrz i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj të fundit. Teksa ndodhet e iyoluar prej Coronavirusit, ka treguar më shumë detaje rreth shijeve të saj seksuale.

Ajo ka treguar se në të shkuarën ka patur një lidhje me një vajzë dhe që madje arriti të dashurohej me të. Tani që ndodhet në izolim ka nisur të flasë me disa vajza dhe tregon se kjo gjë po i pëlqen.

Krahas këtij rrëfimi ajo tregon format e saj bombastike në një body duke cmendur kështu të gjithë ndjekësit e saj.
Për më tepër shihni galerinë me fotot e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: