Connect with Us

Video që po bën xhiron në rrjetet sociale/ Këngëtari i famshëm përplas në tokë fansen

Showbizz

Video që po bën xhiron në rrjetet sociale/ Këngëtari i famshëm përplas në tokë fansen

Publikuar

-

Aktori i njohur Ezra Miller është përfshirë në një skandal me një fanse të tij. Videoja aktualisht është përhapur në të gjithë rrjetet sociale. Në video shfaqen pamjet ku këngëtari kap për fyti fansen dhe e hedh në tokë.

Nga videoja nuk kuptohet se çfarë ka ndodhur me saktësi para përleshjes, por dëgjohen fjalët e aktorit i cili thotë: “Oh ti dëshiron të përleshesh?”.

Dhe pas këtyre fjalëve ka ndodhur e gjitha.Aktori e ka kapur fansen për fyti dhe më pas e ka përplasur në tokë. Njerëzit që ishin aty kanë tentuar t’i ndajnë dhe mësohet se pas kësaj ka ardhur edhe policia.

Aktori është shoqëruar për në komisariat dhe pritet që të merret një vendim për të./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: