Connect with Us

FOTOT- Nga Luana Vjollca tek Rashel Kolaneci/ Vajzat e njohura të showbizit rikthehen pas në kohë me fotot seksi

Showbizz

FOTOT- Nga Luana Vjollca tek Rashel Kolaneci/ Vajzat e njohura të showbizit rikthehen pas në kohë me fotot seksi

Publikuar

-

Kjo periudhë izolimi ka bërë që shumë personazhe të njohur të ekranit të hapin arkivat dhe të rikthehen pas në kohë duke postuar foto të shumë viteve më parë.

Luana Vjollca, Marina Vjollca, Anxhela Peristeri, Roza Lati, Rashel Kolaneci e shumë emra të tjerë kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit foto të realizuara shumë kohë më parë.

Moderatorja Luana Vjollca para pak ditësh postoi një foto me bikini nga pushimet e saj verore dhe ndezi rrjetin nga komente dhe pëlqime. Gjithashtu një foto të realizuar shume kohë më parë.

Roza Lati riktheu fotot më seksi të saj që nuk i kishim parë më parë. Marina Vjollca vendosi të kujtonte kohën e bukur të pushimeve si dhe kuri ishte pjesë e kopertinave 5 vite më parë.

Anxhela Peristeri postoi gjithashtu një foto para shumë vitesh ndërsa Rasheli riktheu foton e saj provokuese.

Luana Vjollca

Marina Vjollca

Roza Lati

Rashel Kolaneci

Anxhela Peristeri

Për më teëpr shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: