Connect with Us

“Nuk ka pandemi që mund të na pengojë”/ Jul Deda uron bashkëshorten në mënyrën më romantike

Showbizz

“Nuk ka pandemi që mund të na pengojë”/ Jul Deda uron bashkëshorten në mënyrën më romantike

Publikuar

-

Bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, Jul Deda ditën e sotme feston ditëlindjen dhe aktori e ka surprizuar me një urim shumë të vecantë.

Me një foto të realizuar kohë më parë, Juli ka treguar se asgjë nuk mund ti pengojë për tu dashur. Me fjale zemre ai i shpreh dashurinë e pafund bashkëshortes së tij.

“A i urohet ditelindja ne kete kohe?- me pyete mbreme. Pergjigjen po ta jap sot. Nuk ka pandemi qe mund te na pengoje, mjafton ai shikim ne foto, i cili nuk ka ndryshuar qe nga dita e pare qe te pash, kaq mjafton dhe gjithçka e imja ndalon dhe thote “Te dua shume, sepse je thjesht ti”. Gezuar ditelindjen zemer. ❤ T.D.P.F.P.M.

P.s. Mu desh te perdorja kete foto te para pak muajve, sepse sot ne kohe karantine as ne foto nuk duhet te rrime kaq afer. 🤣”, shkruan Jul Deda në një postim në Instagram. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: