Connect with Us

” Kam nevojë të dal nga trupi im”/ Madonna humb tre persona të afërt për shkak të Covid-19

Showbizz

” Kam nevojë të dal nga trupi im”/ Madonna humb tre persona të afërt për shkak të Covid-19

Publikuar

-

madona eurovizion

Ylli i muzikës pop, Madonna ka shprehur pikëllimin e saj pasi ka humbur 3 persona të afërt për shkak të Coronavirus.
Covid-19 i ka marrë jetën kushëririt të këngëtares, vëllait të rojes së saj të sigurisë dhe muzikantit Orlando Puerta, i cili punoi në shumë prej këngëve të saj.

E shkatërruar nga kjo situatë, Madonna e ka ndarë dhimbjen e saj me ndjekësit në Instagram, ku ka publikuar një video-mesazh.“Nuk kemi gjithmonë ditë të mira. Nuk kam fjetur fare mbrëmë dhe sot kam qenë e dërrmuar.Kam nevojë të dal nga trupi im”- shprehet ndër të tjera këngëtarja, e cila shfaqet duke shkruar ditarin e karantinës së saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: