Connect with Us

Femra më seksi në botë/ Njihuni me Olivia Culpo, format e saj do t’ju lënë pa mend

Showbizz

Femra më seksi në botë/ Njihuni me Olivia Culpo, format e saj do t’ju lënë pa mend

Publikuar

-

Në vitin 2012 ajo u shpall “Miss Universe” dhe u njoh si ish e dashura e këngëtarit Nick Jonas. Revista ndërkombëtare “Maxim”, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019, Olivia Culpo e cila rrëmbeu titullin mes 100 vajzave të renditura si më të bukurat e botës.

Ende nuk janë bërë publike emrat e 99 bukurosheve të tjera, gjithësesi pritet që të publikohen në ditët në vazhdim.

Culpo ka realizuar një set fotografik bardhë e zi ku duket mjaft sensuale, për numrin më të ri të revistës, duke zënë kështu edhe kopertinën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: