Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Publikuar

-

Dashi

Dashi në këtë periudhë është veçanërisht energjik, falë edhe favorit të Hënës dhe Mërkurit dhe Saturnit jo më kundër. Edhe nëse periudha është plot vështirësi, tashmë është e mundur të filloni të planifikoni diçka të re si një projekt të bukur, i cili nuk do të ndalet nga kjo periudhë e ndërlikuar.

Demi

Kjo ditë Pashke duhet të jetohet larg çdo emocioni negativ dhe në vend të kësaj të kërkojë konfirmimet që ju nevojiten. Lajmet e këndshme që vijnë në një nivel sentimental dhe pune falë Jupiterit të favorshëm. Saturni, nga ana tjetër, do të jetë kundër për disa javë, por mund të shkaktojë një vonesë .

Binjakët

Në këtë ditë të Pashkëve ju mund të gjeni veten duke luftuar me disa dyshime ose pak nostalgji . Shumë Binjakë janë melankolikë dhe pendohen për të kaluarën në këtë periudhë. Gjithashtu, ka disa çështje familjare , kështu që këshilla nga Paolo Fox është që të keni shumë kujdes.

Gaforrja

Këto ditë po luftoni me shumë mendime në lidhje me punën.Mbase ka diçka për të zgjidhur ose probleme të ndryshme për tu zgjidhur. Këshillat nuk janë të harroni problemet ekonomike. Ju mund t’i thuani jo një projekti ose të kërkoni më shumë dhe kjo mund të shkaktojë një siklet në fund të muajit.

Luani

Edhe nëse të gjithë po kalojmë një periudhë të ndërlikuar, ju jeni natyrë shumë i mirë për të përballuar vështirësi dhe për tu ngritur më fort se më parë. Sot ka lindur në një mënyrë interesante falë Mërkurit të favorshëm, Diellit dhe Hënës, i cili do t’ju lejojë të kaloni një Pashkë të lumtur .

Virgjëresha

Ju urreni të humbni kohë, veçanërisht sepse jeni njerëz shumë të programuar dhe të vëmendshëm ndaj asaj që ju rrethon. Kjo karakteristikë e juaja dhe mania e kontrollit, megjithatë, mund të ju shkaktojë disa bezdi.
Në nivelin sentimental, këshilla është të vendosni kujdes në familje , veçanërisht në marrëdhëniet midis prindërve dhe fëmijëve.

Peshorja

Në këtë periudhë ndjeni një nevojë të madhe për konfirmim dhe falë Saturnit që filloi një tranzit më të mirë, ata do të jenë në gjendje të arrijnë. Ata që punojnë vetëm me kohë të pjesshme ose madje janë pa punë mund të ndjehen të pasigurt për të ardhmen e tyre . Situata është padyshim shumë e ndërlikuar për sferën ekonomike.

Akrepi

Sot mund të kalohet në një mënyrë të qetë , edhe nëse periudha sigurisht nuk është më e thjeshta. Duhet thënë, megjithatë, që nuk po e përjetoni me tension të madh.
Sfera sentimentale paraqet shqetësime të mëdha dhe tani mund të keni edhe mendime të dyta për disa marrëdhënie ose vendimet tuaja të së kaluarës.

Shigjetari

Nga natyra nuk e lejoni veten të hiqenio nga goditje dhe gjithmonë jeni në gjendje të përballeni me gjithçka dhe të ngriheni . Kjo ditë Pashke e sheh Hënën, Mërkurin, Diellin, Marsin dhe Saturnin të favorshëm për shenjën tuaj të zodiakut, të cilat ju japin energji të shkëlqyeshme !

Bricjapi

Ka disa afate që ju shqetësojnë , por horoskopi i Paolo Fox ju kujton se dy muajt e ardhshëm do t’ju lejojnë një rikuperim të mirë. Edhe pse ka shumë shqetësime për shkak të periudhës së vështirë, tani ju keni një forcë të madhe që ju lejon të përballeni me gjithçka më mirë. Ju nuk keni pse të shqetësoheni, sepse yjet janë në anën tuaj.

Ujori

Kjo ditë do të dëshmojë të jetë shumë interesante për ju , edhe nëse është padyshim një Pashkë atipike për të gjithë. Ju, megjithatë, gjithmonë dini se si të gjeni sugjerimin për të ndryshuar çdo situatë! Shumë prej gjithashtu do të merrni frymëzim nga jeta private dhe tensionet e përjetuara kohët e fundit .

Peshqit

Sot nuk është dita që do të jeni të kënaqur në aspektin sentimental . Ka pasur ditë që kanë krijuar një siklet dhe ndonjëherë në dashuri ju duket se bëni një hap përpara dhe një hap prapa. Por duhet të përpiqeni të kuptoni se sa faj keni në këtë! Këshillat janë të keni kujdes në gjithçka ./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: