Connect with Us

Nuk e mendojnë kurrë martesën për interes/ Këto shenja të horoskopit janë besnike në dashuri

Life Style

Nuk e mendojnë kurrë martesën për interes/ Këto shenja të horoskopit janë besnike në dashuri

Publikuar

-

Perfeksionizmi i Virgjëreshës është një arsye pse ata nuk martohen për interes. Virgjëreshat janë perfeksionistë ekstrem. Kjo mund të jetë një nga cilësitë e tyre më të mira në një marrëdhënie.

Ata janë gjithashtu shumë të besueshëm, domethënë kur të keni nevojë për to, ata gjithmonë do të bëjnë çmos për t’u paraqitur Sidoqoftë, këto cilësi mund të jenë rënia e tyre më e madhe.

Ata janë të shkëlqyeshëm për të debatuar, kështu që nëse dy prej jush hyjnë në argumentin më të vogël, ata do të shkojnë në skajet e Tokës për t’u siguruar që ose ndaloni së foluri ose pranoni se keni gabuar.

Peshorja

Peshorja nuk përfshihet në një martesë për interes pasi nuk i pëlqen të bëjë zgjedhje të parakohshme.Kur jeni në një lidhje me një Peshore, vazhdimisht do të siguroheni se jeni të dashur dhe vlerësuar.Ata janë njerëz jashtëzakonisht të besueshëm dhe synojnë gjithmonë ekuilibrin dhe stabilitetin. Por të jesh i ekuilibruar do të thotë të mendosh se në cilën këmbë të vësh më shumë peshë.

Peshorja është shumë e pavendosur dhe nëse bie në skenar jete ose vdekjeje, ata do të ishin në telashe. Kjo mund të prishë një martesë kur jeni duke kërkuar të blini një shtëpi të re, të krijoni një familje ose të shkoni në një shtet tjetër.

Gaforrja
Gaforret janë njerëzit më në rregull të zodiakut. Ata janë mjeshtër të emocioneve të tyre dhe gjithmonë do të dinë se çfarë të thonë kur të ndjehen të ulur.

Ata kurrë nuk do të kthejnë shpinën gjatë momenteve të pasigurisë, sepse ata po kuptojnë situatën tuaj. Nëse ndonjëherë të merresh me dikë që është shumë emocional mund të jetë rraskapitëse./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: