Connect with Us

“Thash Corona, mu zu fryma”/ Anxhelina Hadërgjonaj publikon videon seksi

Showbizz

“Thash Corona, mu zu fryma”/ Anxhelina Hadërgjonaj publikon videon seksi

Publikuar

-

Anxhelina Hadërgjonaj i ka mahnitur të gjiothë ndjekësit e saj me videon e fundit të publikuar në rrjetet sociale. Këngëtarja ka postuar në Instagram një video ku shfaqet super në formë me bikini dhe kërcen para kamerës.

Menjëherë videoja ka marrë shumë komente dhe pëlqime, ku ndër to dallon komenti i mamasë së saj, këngëtares Albërije Hadërgjonaj.

“Waaaaaa isha si ne gjume kur te pash thash Corona mu zu fryma lol. Si T’kam bo moj aman si me dor te kam punu 🔥😍
SKULPTURE ARTI TKA BO ZOTI ❤️ Stay safe-Stay home. Miss you my Teddy bear❤️”, shkruan Albërija.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: