Connect with Us

“Edhe unë jam djegur nga dashuria”/ Ylli Limani më në fund flet për jetën private

Showbizz

“Edhe unë jam djegur nga dashuria”/ Ylli Limani më në fund flet për jetën private

Publikuar

-

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe të suksesshëm të momentit. Këngët e tij janë shumë të klikuara dhe i dedikohen vetëm dashurisë. Në një lidhje direkte në emisionin E diell, Ylli ka treguar detaje nga jeta e tij private duke zbuluar se 50 % e teksteve të këngëve janë të krijuara nga ai.

Ylli u pyet nga Fjoralba Ponari nëse ndonjë prej projekteve muzikore ishte një dedikim për dikë në jetën reale, por u shpreh se nuk mund të ishte aq i lënduar sa këngët e tij.

“Zakonisht luaj rolin e ‘viktimës’ në këngët e mia, por nuk është jeta ime reale ajo dhe vuajtjet e mia nuk i tregoj në muzikë”, u shpreh Ylli.

Teksa Ponari ka insistuar se cila këngë e tij është një dedikim në të vërtetë, Ylli u përgjigj: “Këngët e mia në mos 100%, janë 50% me 50% sidomos kur i krijon këngët vetë, por normale, edhe unë jam djegur nga dashuria”.

Këngëtari nuk i shpëtoi as ngacmimeve të gazetarit Ervin Kurti, i cili e pyeti nëse ka marrë ndonjë propozim për martesë këto kohë. Këngëtari u shpreh se në bisedat me miqtë në rrjete sociale, ka thënë se pas karantinës do martohet, pasi nëse në një të ardhme përballemi me ndonjë krizë tjetër globale, ai nuk dëshiron që të jetë i vetëm./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: