Connect with Us

Meral pajtohet me nënën e saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Kuriozitete

Meral pajtohet me nënën e saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Kemali mbetet në burg ndërsa Nazan nuk pranon ta tërheqë denoncimin ndaj tij. Mesude kërkon ndihmën e Ejlylit për ta shpëtuar Kemalin por ajo nuk pranon. Ejlyl shkon në burg dhe i shfryn të gjithë urrejtjen Kemalit. Marrëdhënia mes Ejlylit dhe Mesudes prishet sërish.

Meral shkon në shtëpinë e Xhenkut për të takuar nënën e tij por përballet me gjëra që nuk i pret. Në shkollë përhapen thashetheme denigruese për Meralin. Merali haset në një rrezik dhe mbështetjen e gjen tek Seheri. Kemalin e plagosin në qeli dhe përfundon në spital.

Nazan vendosë ta tërheqë denoncimin ndaj Kemalit. Ky i fundit rikthehet në shtëpi. Seher detyrohet t’i rikthehet punës së vjetër në mënyrë që t’i sigurojë Meralit një jetë të mirë. Meral fillon të afrohet me nënën e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: