Connect with Us

“Sa të depresionuar e të lodhur”/ Ronela Hajati jep mesazhin domethënës

Showbizz

“Sa të depresionuar e të lodhur”/ Ronela Hajati jep mesazhin domethënës

Publikuar

-

Gjatë kësaj periudhe karantine shumë personazhe të njohur kanë dhënë mesazhe dhe kanë vënë pah shpesh herë vuajtjen e njerëzve të thjeshtë.

Ronela Hajati nëpërmjet një statusi në Instastory përcjell mesazhin se pas fytyrës së buzëqeshur njerëzit fshehin probleme e vështirësi të mëdha e megjithatë gjejnë forcën për të vazhduar përpara.

“Eshtë e tmerrshme se sa të depresionuar, të lodhur, të dëshpëruar, të pafuqishëm mund të jenë të gjithë ata që i shihni përditë duke qeshur, moskokëcarës, me buzën vesh më vesh…! Ngrini një gotë për të gjithë ata që kanë probleme e vështirësi për gjithë forcën që kanë për të vazhduar jetën përditë si njerëzit me më pak halle në botë!”, shkruan këngëtarja në postimin e saj në Instastory.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: