Connect with Us

Xhensila Myrtezaj nuk mban dot lotët/ “Nuk kemi qëndruar kurrë kaq gjatë larg”

Showbizz

Xhensila Myrtezaj nuk mban dot lotët/ “Nuk kemi qëndruar kurrë kaq gjatë larg”

Publikuar

-

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundi Xhensila ka qenë e ftuar në emisionin “E diela shqiptare” ku ka dhënë një intervistë si asnjëherë më parë.

Në një ambjent të hapur, së bashku me Arditin ajo ka treguar më shumë për familjen e saj si dhe ka shprehur dëshirën për t’i bërë Ajkës një motër, pasi dhurata më e shtrentë që ka marrë nga mamaja e saj është motra.

Gjithashtu Xhensila ka marrë një mesazh shumë emocionues nga mamaja e saj dhe nuk ka mbajtur dot lotët.
Ajo është shprehur se kurrë më parë nuk ka qëndruar larg mamasë së saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: