Connect with Us

Fiton betejën me Coronavirusin/ Ish banori i Big Brother: U shërova

Showbizz

Fiton betejën me Coronavirusin/ Ish banori i Big Brother: U shërova

Publikuar

-

Ish banori i Big Brother Petrit Bylykbashi ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e mirë se ka rezultuar negativ për të dytën herë ndaj Coroanvirusit nga shfaqja e simptomave të para.

Ai madje shprehet se do t’i bashkohet grupit të vullnetarëve në Konviktet e Prishtinës ku janë karantinuar me qindra persona të dyshuar me koronavirus.

Gjithashtu ka treguar se do të qëndrojë edhe për 14 ditë tjera i izoluar për të respektuar urdhrat e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik.

“U shërova. Sot, 18 ditë mbas rezultatit pozitiv të COVID-19, 24 ditë mbas shfaqjes te simptomave dhe 38 ditë nga koha kur dyshohet se jam infektuar, rezultova për herë të dytë rresht (në ditë të ndryshme) negativ në testin COVID-19, konsiderohem i shëruar total. Sipas rekomandimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë, unë do rri edhe për 14 ditë të tjera i vetëizoluar, e pastaj do i kthehem ‘normalitetit’ dhe do i bashkangjitem grupit të vullnetarëve në Konviktet e Prishtinës”, shkruan ai ne Instagram./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: